انتظار افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

انتظار: افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

جپارف به تمرین استقلال برگشت ، غیبت ادامه دار تیام

به گزارش ایسنا، تمرین روز یک شنبه تیم فوتبال استقلال در مجموعه صنایع دفاع برگزار شد. غیبت ادامه دار تیام/ جپارف به تمرین استقلال برگشت ..

ادامه مطلب

وزارت مشکلی با کشتی نداشته و ندارد / داورزنی

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع سالیانه فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: نشانه وزارت ورزش و جوانان کمک و حمایت از فدراسیون کش..

ادامه مطلب

ان‌شاءالله خادم بماند/ در اصول کلی نظام تابع رهبری هستیم ، سلطانی‌فر

سلطانی‌فر با بیان اینکه در اصول کلی نظام و منافع ملی، نظر مقام معظم رهبری و راهبردهای کشور کاملا روشن هست، تاکید کرد که وزارتخانه مطبوعش امید دارد که رسول ..

ادامه مطلب

شاگردان کلوپ در آستانه افزایش ، لیورپول تیم پورتو را به توپ بست

تیم فوتبال لیورپول با پیروزی پرگل در زمین پورتو گام محکمی را جهت افزایش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برداشت.  لیورپول ت..

ادامه مطلب

جپارف راهی کمیته انضباطی شد

هافبک ازبکستانی استقلال جهت شرکت در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران راهی محل این فدراسیون شد. جپارف راهی کمیته انضباطی ش..

ادامه مطلب

احتمال نرسیدن استقلال به آسیا/ فدراسیون فوتبال یک معضل بزرگ دارد ، مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بدهکاری کلوب ها به خصوص استقلال از پرسشها فدراسیون است و با این وجود ممکن است استقلال به لیگ قهرمانان آسیا نرسد. ..

ادامه مطلب

به برنامه‌ریزی نیاز داریم ، امیدوارم بتوانیم از استقلال حمایت کنیم

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه امیدوار است بتواند از تیم دوم تیم بزرگسالان را به خوبی حمایت کند گفت: جهت اعتبار سازی نیاز به برنامه ریزی داریم.&..

ادامه مطلب

«جپاروف» فردا در ارمنستان به اردوی استقلال اضافه می‌شود

«سرور جپاروف» هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال با این تیم توافق رسید و به احتمال زیاد فردا به اردوی این تیم در ارمنستان اضافه می‌شود.  ..

ادامه مطلب

سوژه ها ته کشیده قهر من را پیش کشیداند ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.03.29

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.03.29 / سوژه ها ته کشیده قهر من را  پیش  کشیداند ! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.03.29 ..

ادامه مطلب

یا جهت قهرمانی می‌جنگم یا جهت ماندن/ کار سایپا به ولی و اگر کشید ، حسین فرکی

سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه در مورد رفتن یا ماندنم جهت فصل بعد صحبتی نمی کنم گفت: کلوب حق دارد در خصوص من تصمیم بگیرد. حسین فرک..

ادامه مطلب