انتظار افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

انتظار: افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

۴ کشته و چندین زخمی ، وقوع انفجار در در «بن ولید» لیبی

به دنبال وقوع یک انفجار در شهر «بن ولید» واقع در کشور لیبی ۴ نفر کشته و شماری دیگر زخمی شدند. وقوع انفجار در در «بن ولید» لیبی/ ۴ کشته و چندین ز..

ادامه مطلب

اسرائیل مراسم یکپارچه‌سازی قدس را شروع کرد ، ورود دختر و داماد ترامپ به تل‌آویو

بیش از ۱۶۰۰ شهرک نشین صهیونیست از ساعات اولیه صبحگاه امروز یکشنبه تحت حمایت شدید نیروهای پلیس و یگان خاص رژیم صهیونیستی از سمت باب المغاربه اقدام به هتک حرمت قب ..

ادامه مطلب

ادعای لودریان راجع به تاثیر حضور کشور عزیزمان ایران و ترکیه در سوریه

وزیر امور خارجه فرانسه با تکرار ادعاهای بی‌اساس خود علیه کشورمان مدعی شد کشور عزیزمان ایران و ترکیه با کارها خود در سوریه، حقوق بین‌الملل را نقض کرده‌اند.&nb..

ادامه مطلب

نیروهای کرد ضدانقلاب کشور عزیزمان ایران به کرکوک انتقال یافته شده است اند ،

اوضاع شهر کرکوک و طوزخورماتور در استان نفت خیز کرکوک در شامگاه یکشنبه به شدت متشنج شده است و گروه بزرگی افراد مسلح با لباس های کردی در سطح خیابان ها ..

ادامه مطلب

تهدید روسیه به کارها تلافی‌جویانه زیاد در قبال دیپلمات‌های آمریکایی

دیدار میان معاون وزیر خارجه روسیه با همتای آمریکایی‌اش در هلسینکی فنلاند به جایی نرسید و روسیه ترساندن کرد که کارها تلافی جویانه بعدی در قبال دیپلما..

ادامه مطلب

حکم دادگاه فدرال ماساچوست علیه قانون مهاجرتی ترامپ

دادگاه فدرال ماساچوست آمریکا با صدور حکمی قانون مهاجرتی ابلاغ شده است از سوی دولت آمریکا و دادگاه عالی این کشور را لغوکرد. حکم دادگاه فد..

ادامه مطلب

رییس جمهور ونزوئلا وعده برگزاری رفراندوم داد

رییس جمهور ونزوئلا وعده داد که راجع به قانون اساسی این کشور رفراندوم برگزار می‌کند. رییس جمهور ونزوئلا وعده برگزاری رفراندوم داد عبارات مهم..

ادامه مطلب

افشای دیدار برادر رهبرکره شمالی با نماینده اطلاعات آمریکا قبل از قتل در مالزی

بازرسان مالزی بر این باروند که برادر ناتنی رهبر کره شمالی که فوریه امسال در کوالالامپور به قتل رسید، پیش از کشته شدن با یک مامور اطلاعات امنیت آمریکا دیدار کرد..

ادامه مطلب

نقش بر زمین شد (عکس) ، پوتین&quot، وقتی &quot

این بازی در جهت مسابقه های “ستاره‌های جام شبانه” انجام شد. معمولا در این مسابقه های چهره‌های معروف شرکت می‌کنند. وقتی "پوتین&q..

ادامه مطلب

مردم استرالیا را می کُشم / کودک 8 ساله داعشی

مقامات استرالیا برآورد می کنند 100 نفر از شهروندان این کشور جهت پیوستن به گروه های افراط گرا، به سوریه و عراق سفر کرده اند و حدود 60 نفر از انها نیز کشته شده..

ادامه مطلب