انتظار افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

انتظار: افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

اسکورت کاروان‌های بزرگداشت مراسم ارتحال امام ، بزرگراه چالوس فردا یک‌طرفه می‌شود

سردار محمد حسین حمیدی، رییس پلیس راه کشور در گفت وگو با ایلنا با اشاره به اوضاع بزرگراه های کشور در ایام رحلت امام خمینی (ره) و حرکت کاروان ها به سمت حرم مطه..

ادامه مطلب

مردان سریع‌تر می‌دوند یا زنان؟

دو، ورزش مورد علاقه و لذت‌بخش در بین زنان و مردان است ولی جالب است بدانید مردان سریع‌تر از زنان هستند.  مردان سریع تر می دوند یا زنان؟ عب..

ادامه مطلب

افشای دیدار برادر رهبرکره شمالی با نماینده اطلاعات آمریکا قبل از قتل در مالزی

بازرسان مالزی بر این باروند که برادر ناتنی رهبر کره شمالی که فوریه امسال در کوالالامپور به قتل رسید، پیش از کشته شدن با یک مامور اطلاعات امنیت آمریکا دیدار کرد..

ادامه مطلب

جشن روز بودا در کشورهای متفاوت

روز بودا که «وساک» (Vesākha) و بودا پورنیما هم نامیده می شود روزی است که به باور بوداییان، شخص بودا به درجه شکستن تناوب تولدهای ادواری و به رستگاری (نیروان..

ادامه مطلب

نقش بر زمین شد (عکس) ، پوتین&quot، وقتی &quot

این بازی در جهت مسابقه های “ستاره‌های جام شبانه” انجام شد. معمولا در این مسابقه های چهره‌های معروف شرکت می‌کنند. وقتی "پوتین&q..

ادامه مطلب

مدیر جمهور اوکراین به کشور عزیزمان ایران تسلیت گفت

پترو پوروشنکو مدیر جمهوری اوکراین قربانی شدن شماری از ایرانیان را در انفجار معدن ذغال سنگ زمستان یورت آزاد شهر به حسن روحانی مدیر جمهوری کشور عزیزمان ایران ..

ادامه مطلب

یا جهت قهرمانی می‌جنگم یا جهت ماندن/ کار سایپا به ولی و اگر کشید ، حسین فرکی

سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه در مورد رفتن یا ماندنم جهت فصل بعد صحبتی نمی کنم گفت: کلوب حق دارد در خصوص من تصمیم بگیرد. حسین فرک..

ادامه مطلب

کسی را گزینش کنیم که به همه به یک اندازه اجازه نفس کشیدن بدهد / پزشکیان

نائب مدیر مجلس شورای اسلامی گفت: توجه کنیم در رقابت‌های انتخاباتی کسی را گزینش کنیم که همه را می‌بیند و همه افراد، گروه‌ها و احزاب در قانون اساسی را محت..

ادامه مطلب