انتظار افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

انتظار: افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وزارت مشکلی با کشتی نداشته و ندارد / داورزنی

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع سالیانه فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: نشانه وزارت ورزش و جوانان کمک و حمایت از فدراسیون کشتی و فراهم

وزارت مشکلی با کشتی نداشته و ندارد / داورزنی

داورزنی: وزارت مشکلی با کشتی نداشته و ندارد

عبارات مهم : جوانان

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع سالیانه فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: نشانه وزارت ورزش و جوانان کمک و حمایت از فدراسیون کشتی و فراهم کردن ثبات آرامش و پرهیز از حاشیه جهت تمام فدراسیون ها و بویژه کشتی است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی در حاشیه برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون جانبازان و معلولان افزود: وزارت ورزش و جوانان همواره حامی فدراسیون هاست و حمایت های مورد نیاز را به عمل آورده تا پرسشها فدراسیون ها با تدبیر حل شود تا حاشیه ها باعث ناامیدی مردن و علاقمندان رشته های متفاوت ورزشی نشود. وزارت ورزش تا به الان هیچ مشکلی با فدراسیون کشتی نداشته و ندارد و تلاش کرده تا به امروز از این فدراسیون حمایت همه جانبه داشته باشد.

وزارت مشکلی با کشتی نداشته و ندارد / داورزنی

وی ادامه داد: تلاش وزارت ورزش و جوانان این است تا فضای عمومی تمام فدراسیونها دور از حاشیه و حفظ انسجام باشد تا برنامه های خود را بدون دغدغه دنبال کنند و به نحو احسن انجام دهند تا در میادین آسیایی و جهانی نتیجه های قابل قبولی را کسب کنند.

داورزنی خاطرنشان کرد: باید اتفاقات و پرسشها پیش آمده در کشتی را با تدبیر حل کرد لیکن به سمت حاشیه رفتن و فضا را ملتهب کردن باعث احساس ناامیدی در بین مردم می شود. وظیفه ما حمایت از فدراسیون هاست تا برنامه ای که دارند را اجرا کنند.

او خاطرنشان کرد: مردم از ما انتظار دارند تا ورزشکاران قدرتمندانه در عرصه های بین المللی حاضر شوند. مردم انتظار ندارند که خود مجموعه و دست اندرکاران دچار حاشیه شوند. ما نمی توانیم شرایط را جهت تمام فدراسیونها به نحوی مهیا کنیم که آنها خواهان آن هستند ولی تلاش می کنیم تا با تفاهمی که بین وزارت ورزش و فدراسیون ها برقرار است در حد توان حمایت کنیم.

او ادامه داد: وزارت ورزش در این زمینه کارنامه قبولی داشته و طبق آنچه در توان داشتیم حمایت های زیادی را جهت فدراسیون کشتی اعمال کردیم و حمایت هم خواهیم کرد. انتظار مردم حضور قدرتمندانه ورزشکاران در عرصه های قهرمانی است و انتظار مردم از کشتی زیاد است.

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع سالیانه فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: نشانه وزارت ورزش و جوانان کمک و حمایت از فدراسیون کشتی و فراهم

داورزنی راجع به آینده نگری وزارت ورزش جهت نتیجه های بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: ما به دنبال سکوی بهتر هستیم. البته کشور میزبان با امتیازاتی که داشته، بعضی اوزان رشته هایی همانند بوکس و ووشو که جهت ما مدال آور هستند را از بین بردن کرده است و این در کسب جایگاه بی تاثیر نیست. ضمن این که فاصله بین سه تیم اول آسیا و چهارم تا هفتم وجود دارد و حضور کشورهای قدرتمند نظیر میزبان، کشور عزیزمان ایران و قزاقستان مسابقه را سخت می کند و جهت کسب جایگاه و نتیجه تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. آینده نگری ما جهت جایگاه چهارم تا هفتم است.

معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: اولویت وزارت وزارت ورزش و جوانان جهت اعزام به جاکارتا بر اساس رشته های مدال آور هست. همچنین با توجه به در پیش بودن مسابقه های جام جهانی فوتبال تمام قد در کنار فدراسیون فوتبال هستیم تا با آمادگی کامل راهی روسیه شود و در حال حاضر تعامل خوبی بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و فدراسیون ها برقرار است که این در موفقیت ورزشکاران تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

وی راجع به نخستین تخصیص بودجه سال 97 به فدراسیون های ورزشی گفت: فدراسیون ها هیچ گونه نگرانی نداشته باشند و فدراسیونی نخواهیم داشت که به علت پرسشها مالی اعزام یا اردویی را لغو کند. همچنین تا آخر فروردین ماه نخستین بودجه سال 97 را وزارت ورزش و جوانان به حساب فدراسیون ها واریز خواهد شد.

وزارت مشکلی با کشتی نداشته و ندارد / داورزنی

داورزنی راجع به تغییرات پی در پی در فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: با آخر مجمع انتخاباتی، این فدراسیون در سال گذشته فعالیت خود را با برنامه های تازه و با روی کار آمدن ضیایی جهت حضور موفق در رویدادهای پیش رو شروع کرده و تغییرات و تحولات در این فدراسیون تصمیم مدیریتی است و تلاش ما بر این است تا بتوانیم بر اساس قولی که خود من و مدیر تازه این فدراسیون داده است بتوانیم در المپیک توکیو روی سکوی قرار بگیریم.

او همچنین در خصوص انتخابات تیر و کمان و شایعاتی که در خصوص شعبانی بهار وجود دارد اظهار کرد: وی مانند هر فرد دیگری جهت ریاست این فدراسیون نامزد شده است است که ما نیز به همه نامزدهای تایید صلاحیت شده است احترام می گذاریم و تابع رای اعضای مجمع هستیم. وزارت ورزش هیچ گاه از هیچ نامزدی جهت تصدی فدراسیون حمایت نکرده و نخواهد کرد.

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع سالیانه فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: نشانه وزارت ورزش و جوانان کمک و حمایت از فدراسیون کشتی و فراهم

معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در آخر نشست مجمع عمومی سالیانه فدراسیون جانبازان و معلولین، گفت: کار کردن جهت این فدراسیون توفیقی می خواهد که نصیب هر فردی نمی شود. کوچکترین اقدام این وزارت جهت این ورزشکاران حمایت همه جانبه و فراهم کردن امکانات مورد نیاز جهت حفظ سلامتی آنهاست. ما تلاش داریم از ردیف بودجه 27 صدم درصد از محل مالیات بر ارزش افزوده به هیات های استانی فدراسیون کمک کنیم تا مشکلی جهت ادامه فعالیت خود نداشته باشند. به هر صورت مجمع خوبی بود که امروز شاهد برگزاری آن بودیم و وزارت ورزش و جوانان تلاش خواهد کرد از این فدراسیون همچنان حمایت همه جانبه داشته باشد.

در آخر این مجمع از برترین های هیات های استانی تجلیل به عمل آمد.

وزارت مشکلی با کشتی نداشته و ندارد / داورزنی

واژه های کلیدی: جوانان | داورزنی | در حاشیه | ورزشکاران | فدراسیون فوتبال | فدراسیون جانبازان و معلولین | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs