انتظار افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

انتظار: افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث زن امروزی می‌خواهم

مردی که می خواهد همسرش مانند زنان امروزی لباس بپوشد هنگامی که با مقاومت او در برابر این خواسته قرار گرفت، جهت جدایی به دادگاه خانواده مراجعه کرد. این مرد جوان

زن امروزی می خواهم

عبارات مهم : افسرده

مردی که می خواهد همسرش مانند زنان امروزی لباس بپوشد هنگامی که با مقاومت او در برابر این خواسته قرار گرفت، جهت جدایی به دادگاه خانواده مراجعه کرد. این مرد جوان هنگامی که به همراه همسرش جهت پیگیری به درخواست طلاق در دادگاه حاضر شد، گفت: همسرم با اینکه زنی جوان هست، ولی مثل پیرزن ها واکنش‌ها می کند. روزها با زن های همسایه در کوچه می نشیند و شب ها هم مرتب در آشپزخانه هست. نه اهل دورهمی است و نه اهل تفریح؛ احساس می کنم در کنار این زن افسرده و دل مرده شده است ام.

او که مردی ٢٨ساله است و به شعبه ٢٦٨ مراجعه کرده، ادامه داد: دو سال است که ازدواج کرده ام، ولی در این مدت روزبه روز پیرتر و افسرده تر شده است ام. همسر من با اینکه ٢٢ساله هست، ولی مثل پیرزن ها واکنش‌ها می کند و شخصیت اجتماعی خوبی ندارد. مثل زن های امروزی نیست. واکنش‌ها ش مرا متعجب می کند.

زن امروزی می‌خواهم

بعضی وقت ها اصلا نشان نمی دهد که ٢٢ساله است و مثل زن های سن اوج روزها با همسایه ها در کوچه می نشیند. چند ساعت با آنها غیبت می کند و بعد از آن هم به منزل می آید. آن وقت است که به آشپزخانه می رود و غذا درست کرده و کار می کند. این تمام زندگی همسر من هست. هنگامی که از او می خواهم به دورهمی برویم مخالفت می کند و می گوید حوصله ندارد. اهل سینما و تفریح و مسافرت هم نیست. نه لباس های شیک می پوشد و نه به خودش می رسد. بارها خودم برایش لباس های شیک خریده ام، ولی انگار پولم را دور ریخته ام. چون آنها را فقط در کمد جای داده و استفاده نمی کند. بارها به او گفته ام کمی از این دنیایت بیرون بیا و مثل زن های امروزی واکنش‌ها کن.

حتی از او خواستم سر کار و کلاس های متفاوت برود تا شاید در اجتماع رفتارش بهتر شود. ولی باز هم مخالفت کرده هست. جهت همین از دستش خسته شده است ام. در ادامه همسر این مرد نیز درحالی که گریه می کرد، گفت: فریبرز از همان ابتدا می دانست که اخلاق من چگونه هست. من از رفتارهای مدرن امروزی بیزارم و ترجیح می دهم سنتی باشم. چون در چنین خانواده ای بزرگ شده است ام، ولی فریبرز مرتب مسخره ام می کند. من نمی توانم خودم را عوض کردن بدهم. شخصیت من همین هست. جهت همین من هم از توهین های شوهرم خسته شده است ام و می خواهم به این زندگی یکسان آخر دهم. در آخر قاضی هنگامی که اصرار این زوج را جهت طلاق دید، پیگیری به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

مردی که می خواهد همسرش مانند زنان امروزی لباس بپوشد هنگامی که با مقاومت او در برابر این خواسته قرار گرفت، جهت جدایی به دادگاه خانواده مراجعه کرد. این مرد جوان

اخبار حوادث – شرق

واژه های کلیدی: افسرده | آشپزخانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs