انتظار افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

انتظار: افسرده آشپزخانه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی همسریابی چه ربطی به داشتن سواد دارد؟!

«تحصیلاتم ابتدایی هست. اعتقاد دارم تحصیلات هیچ وقت در کار من ملاک نیست. تا جایی که من اطلاع دارم در اروپا ۸۰ درصد ازدواج ها از طریق اینترنت و اینترنت صورت می گی

همسریابی چه ربطی به داشتن سواد دارد؟!

همسریابی چه ربطی به داشتن سواد دارد؟!

عبارات مهم : کانال

«تحصیلاتم ابتدایی هست. اعتقاد دارم تحصیلات هیچ وقت در کار من ملاک نیست. تا جایی که من اطلاع دارم در اروپا ۸۰ درصد ازدواج ها از طریق اینترنت و اینترنت صورت می گیرد.»

به گزارش خراسان؛«دختر و پسرهای محترمی که قصد ازدواج دارید، می توانید در سایت رسمی، کانال و پیج اینستاگرامی مان با توجه به شرایط تان یک فرد مناسب پیدا کنید و خوشبخت شوید، بعد همین حالا کلیک کنید.» این شروع ورود به یک سایت یا کانال همسریابی هست. البته شما در این فضا تنها نیستید. هزاران کاربر دیگر مانند شما، همراه با مشخصات ارزش آماده ازدواج هستند. افرادی که معلوم نیست، واقعا مجردند و به امید ازدواج به این فضا دل خوش کرده اند یا افرادی هم در میان آنها پیدا می شوند که دنبال سوء استفاده از این فضا هستند.

در ادامه این مطلب، توضیحات مختصری را راجع به شیوه همسریابی در اینترنت و مصاحبه ای جالب با فردی که صاحب سایت، کانال و پیج همسریابی هست، خواهید خواند.

همسریابی چه ربطی به داشتن سواد دارد؟!

همسریاب های اینترنت دقیقا چه کار می کنند؟

پروفایل رو ببین، دختر رو بگیر!

«تحصیلاتم ابتدایی هست. اعتقاد دارم تحصیلات هیچ وقت در کار من ملاک نیست. تا جایی که من اطلاع دارم در اروپا ۸۰ درصد ازدواج ها از طریق اینترنت و اینترنت صورت می گی

نحوه کار سایت ها و کانال های همسریابی در اینترنت به این صورت است که شما جهت ورود به این فضا اول از همه باید فرم هایی را که به صفحه شخصی تان ارسال می شود، کامل کنید. در این فرم ها مشخصاتی مانند جنسیت، سن، محل تولد، قد، وزن، رنگ پوست، رنگ چشم، مشخصات و معیارهای همسر مورد علاقه و این گونه موارد را ثبت و آن را همراه با تصویری از فیش واریزی هزینه عضویت جهت ادمین کانال یا سایت همسریابی ارسال می کنید.

این هزینه باتوجه به تعداد اعضای کانال ها از ۱۰ هزار تومان شروع می شود و تا ۱۵۰ هزار تومان هم می رسد! بعد از آن، ادمین تمام مشخصات شما اعم از تصویر و اطلاعات ارسالی به همراه پروفایل تان را در سایت یا کانال مد نظر می گذارد و ماجرا تازه شروع می شود! افراد مختلفی که هیچ نظارتی هم بر کارشان نیست و حتی راجع به صحت اطلاعات ارسال شده است ارزش هم اطمینانی وجود ندارد با رویت مشخصات تان با شما تماس می گیرند و پیشنهاد برقراری رابطه دوستی و در نهایت ازدواج با شما را مطرح می کنند؛ پیشنهادهایی که در بسیاری از موارد می تواند وسوسه انگیز و آغازی جهت سوء استفاده از احساسات شما به عنوان یک فرد مجرد باشد.

گفت و گو با یک ادمین کانال همسریابی به عنوان متقاضی ثبت نام

ادمین یک کانال همسریابی که بیش از ۵۰ هزار عضو دارد و سایت و پیج اینستاگرامی هم دارد، بیش از یک سال است که در این حوزه فعالیت می کند. جهت این که بتوانیم شرح بیشتری را راجع به این که با چه اهدافی وارد این حوزه شده است بدانیم، به عنوان فرد متقاضی عضویت با او تماس گرفتیم. پرسش و پاسخ هایی که در ادامه می خوانید دقیقا همان پرسش و جواب های ما با ادمین است و به هیچ وجه مورد تایید ما نیست.

همسریابی چه ربطی به داشتن سواد دارد؟!

راستش می خواهم در سایت و کانال تان عضو شوم ولی برایم سخت و غیر منطقی است که شریک زندگی ام را از طریق اینترنت پیدا کنم. حرفم را قبول دارید؟

سایت ها و کانال های همسریابی در اینترنت تنها محلی جهت آشنایی هستند. همه دختران و پسران باید از یک جایی با یکدیگر آشنا شوند. به طور مثال فردی که از میان اطرافیانش کسی را نمی پسندد، از کجا باید فرد مورد علاقه اش را پیدا کند؟ سایت ها و فضاهای مجازی همسریابی کمک می کنند آدم فرد مناسب خود را پیدا کند.

«تحصیلاتم ابتدایی هست. اعتقاد دارم تحصیلات هیچ وقت در کار من ملاک نیست. تا جایی که من اطلاع دارم در اروپا ۸۰ درصد ازدواج ها از طریق اینترنت و اینترنت صورت می گی

خودتان حاضرید با این شیوه همسر آینده تان را پیدا کنید؟

بله! اتفاقا من فکر می کنم آشنایی به وسیله اینترنت بهتر از روش های دیگر است چون افراد با آشنایی بیشتری جلو می روند. من خودم اصلا ازدواج سنتی را نمی پسندم چون با دخالت خانواده هاست. در ازدواج سنتی خانواده ها در گزینش همسر دخالت می کنند ولی سایت های همسریابی از این عنوان جلوگیری می کنند.

در ازدواج سنتی، خانواده تنها فردی را که جهت ازدواج فرزندشان مناسب هست، به او پیشنهاد می کند. در صورتی که در اینترنت افراد با چیزهایی مثل رنگ پوست، قد، رنگ چشم و … شریک زندگی ارزش را پیدا می کنند. خنده آمیز نیست؟

همسریابی چه ربطی به داشتن سواد دارد؟!

به هر حال آشنایی اولیه جهت ما اهمیت دارد. قرار نیست آدم ها همه شاخصه ها و اخلاقیات ارزش را در اینترنت به اشتراک بگذارند. همه بازدیدکنندگان با یک سری مشخصات ظاهری با هم رابطه برقرار و بعد با یکدیگر صحبت می کنند و آشنا می شوند. در نهایت اگر مایل بودند، ازدواج می کنند.

فکر می کنید چقدر از آشنایی ها در اینترنت منجر به ازدواج می شود و چند درصد این ازدواج ها به موفقیت می انجامد؟

در طول مدت کاری کانال همسریابی، چند مورد ازدواج داشته ایم ولی از تعداد دقیق آن اطلاعاتی وجود ندارد. به این که چه تعداد از ازدواج ها موفق شوند هرگز فکر نمی کنم. مگر همه ازدواج هایی که به شیوه سنتی صورت می گیرند، موفق می شوند؟ من فکر می کنم موفق بودن ازدواج به نحوه آشنایی دو طرف هیچ ارتباطی ندارد.

تحصیلات شما چقدر است؟

تحصیلاتم ابتدایی هست. اعتقاد دارم تحصیلات هیچ وقت در کار من ملاک نیست. تا جایی که من اطلاع دارم در اروپا ۸۰ درصد ازدواج ها از طریق اینترنت و اینترنت صورت می گیرد.

بر بازدیدکنندگان سایت و کانال و پیج همسریابی نظارتی دارید؟

خیر! هیچ نظارتی روی بازدیدکنندگان و رفتارشان وجود ندارد. این جا مثل خیابان، محیط دانشگاه یا یک شهر بزرگ است که انواع آدم ها در آن حضور دارند. بنابراین نباید توقع داشته باشید که همه آن ها اخلاق را رعایت کنند.

واژه های کلیدی: کانال | آشنایی | مشخصات | ازدواج | مشخصات | اینترنت | سایت همسریابی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs